2023 – Podsumowanie

oSowiały Tydzień już za nami, przyszedł czas na podsumowanie. Dziękujemy wszystkim szkołom, przedszkolom oraz centrom kultury za zaproszenie w swoje progi oraz za odwiedziny w Ośrodkach Edukacji Przyrodniczej w Lądzie i w Chalinie.

Ilustracja sowy w kapeluszu w tle widać księżyc i lecące ptaki. Tekst na ilustracji brzmi: Zasięg oSowiałego Tygodnia 2023 to 12300 osób.

W trakcie zaledwie 6 dni mieliśmy przyjemność opowiadać o sowach aż ponad 12300 osobom w przestrzeni Internetu i na naszych spotkaniach na żywo.

Listy zapisów na spotkania w Chalinie, w Lądzie i w Majątku Rogalin wypełniały się momentalnie od chwili ich otwarcia, co dało nam wyraźny sygnał, że takie spotkania zyskują szaloną popularność i że są potrzebne. To dla nas największa radość i satysfakcja, widzieć zadowolenie i zachwyt u dzieci i dorosłych podczas naszych prelekcji i zabaw. Ci którzy nie mogli z nami być niech wiedzą, że w nasze sowie gry i zabawy nie grały tylko dzieci!

Taka kampania edukacyjna to ogrom planowania, pracy podczas koordynacji zapisów, zapraszania hodowców ptaków, organizowania nagród w naszych zabawach, które często były dziełem pracy rąk naszych zdolnych kolegów i koleżanek. Serdecznie dziękujemy Arlecie i Natalii za wspaniałe sowie makramy!

Podsumowanie oSowiałego Tygodnia w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie

Dziękujemy Wam za udział i zapraszamy na nasze kolejne kampanie edukacyjne!